Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką osób, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo zróżnicowana. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta.

Aktualnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość obszarów zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół i przedszkoli. W dodatku jest tutaj bardzo dużofirm usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Zobacz:
Jak zaplanować ciekawą wyprawę?
Wejdź na mój serwis internetowy
Kuchnie z drewna klasyczne
Łysienie - co należy wiedzieć na temat suplementów sprzedawanych w Polsce?