Każdy fantazjuje o oderwaniu się od wyblakłej i monotonnej rzeczywistości.

Schemat, który głównie składa się z budzika, obowiązków i zmęczenia rodzi silne pożądanie, które wymusza na nas chęć odprężenia. Perfekcyjnym rozwiązaniem jest podróż w nieznane. Odkrycie nowego świata, spróbowanieekstrawaganckich smaków, poznanie nietuzinkowych ludzi. Potrzeba zmiany! To dokładnie ten warunek nami steruje.

Jednakże przeszkoda tkwi w tym, że dla przeciętnego polaka tego typu fantazje giną na starcie, gdyż są niewyobrażalnie drogie.

Nie mniej jednak jest na to rozwiązanie - minimalizacja życzeń.

Nocleg pod gwiazdami, transport autostopem, bagaż pełen domowego prowiantu. Wszystko to zmniejsza naszą wygodę, ale dodaje niezapomnianego klimatu. Ogrom wycieczkowiczów tego rodzaju jest zadowolonych ze swoich przeżyć.

Ciepły hotel, serwowane posiłki w cenie i szybki samolot nie wręcza podobnych emocji, a jedynie sprawia, że są bez smaku.

Jedyne czego potrzebujemy to samozaparcie. To prawda, że boleśnie zdecydować się na tego rodzaju krok, gdyż związane jest to z niepewnością. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie przerażające jakie może na początku wyglądać.

Wystarczy, że podejmiemy pierwszy krok, a cała reszta sama się ułoży.

Bardzo prawdopodobne, że już nigdy więcej nie zawrócimy o sto osiemdziesiąt stopni z powrotem do nieciekawego domu i zaczniemy zupełnie nowe życie w wyjątkowym miejscu o którym podświadomie pragnęliśmy.

Wybierzmy się na wycieczkę już dziś!

perdre du poids facilement
.


<< Poprzedni
Następny >>